ORL

ORL

Prohlídku na ORL jsme my holky ze SVP zvládly na výbornou! Poměr výsledek versus čas věnovaný na přípravu lze taky označit za excelentní. Zajímá vás, co se nám na klubovce na Orlíku nejvíc líbilo? Tady to je…

  • Všichni donesli tolik jídla, že jsme mohli zvýšit kalorický příjem na 20000 KJ.
  • Dvorní fotografka SVP měla moc hezkou barvu ve tváři (zajistila to griotka nalačno, podávaná na sluníčku).
  • FanTým přivezl na Orlík rozšířený repertoár – ke Smetanovi přidal ještě Dvořáka.
  • Brácha Cooper za kus jatýrek předvádí kotoul a navíc se koulí radostně.
  • Vrchní Magmabonka představila novou slušivou garderobu (převlékala se častěji něž modelky na přehlídce).
  • Okurkový dip s mátou od dvorní fotografky se nevylil do ledničky celý.

Na místě je i vyhlásit hrdinu dne. Je jím australská rozhodčí, která celou sobotu vydržela posuzovat v černém kostýmu a vysokých kožených kozačkách a ještě se u toho usmívala. Inu ono přijet od protinožců a čerpat z průvodce, kde se píše o začínajícím chladném podzimu v místních zeměpisných šířkách, není asi úplně ideální. :-) Res. CAC ve stejné třídě obsadila Mirka, která ač dostala žihadlo a ručičku měla jak Otesánek, vůbec nekníkala.

V kostce. Nevnímat, jaký pes je čí; jestli kulhá/nekulhá, vrčí/nevrčí, má úhly/nemá úhly, má hlavu větší než žebřiňák/nemá hlavu větší než žebřiňák… je osvobozující. Kdyby ještě velitelka FanTýmu dopilovala přednes a předčítala z posudků s větším nadšením, nedalo by se snad výstavě na Orlíku nic vytknout. Pěkné to tam je, počasí vyšlo, rozhodčí byly sympatické a posudky byly psané na téměř průsvitném papíře, tzn. daly se v případě potřeby snadno rozcupovat a případně i pozřít. Nutno podotknout, že ani jeden posudek z řad členů SVP takto neskončil.

PS Příští rok pojedeme zas a napřesrok ještě raději. Fanča totiž nastoupí do veteránek!

Fotky od FanTýmu v galerii. Kompletní výsledky tady.

Galerie ORL