Prázdniny jsou fuč

Prázdniny jsou fuč

Ale my se snažíme tuto skutečnost ignorovat. Představu ranních i odpoledních procházek za tmy zaháníme zvýšenou aktivitou a v určitých ohledech stále ještě dovolenkovým režimem. Představu jsme sice zatím zastrašily, jenže ráno už stejně vyrážíme za šera… Jinak za sebou máme spoustu bezva akcí, výletů a nových seznámení. ;-)

Cvičák: Už zase chodíme pravidelně a už zase nás to baví. Důvod je nasnadě. Náš domovský cvičák Haf bez obav má zbrusu novou cvičitelku, která naší křehké rr duši rozumí. Štěňátkům a dorostu se tam totiž věnuje vrchní Magmabonka!

Coursing: Jak už jsem psala, Moon běhá coursing. Z čeho se ostatní radují, to panička obrečela. :-) Chtěla další trubku, jako jsem já. Pejska, co klidně usne na startu coursingového závodu, co uteče před kočkou a kličkujícímu zajochovi znuděně uhne z cesty. Jenže máme Muňáno. Ale máme ji rádi, takže jsme všichni společně poprvé vyrazili na coursing pro profíky. A ta naše holka byla fakt dobrá.

Výlety: V neděli jsme si s Magmabonkami a FanTýmem zopakovaly vydařený výlet do parku Mošnice, ze kterého jsme se přesunuly na závodiště Kolesa. V těsné blízkosti dostihového oválu jsme rozbily tábor a hodiny pozorovaly krásné koně, u toho debužírovaly a klábosily. To vše za lidových 30 Kč. :-) Prostě pohoda za všechny prachy.

SVP: Vídáme se pravidelně a rády. Kromě tradičních procházek jsme absolvovaly i sraz Baboolíků (oni hrozně vyrostli!) a pozdravily jejich staršího bráchu Asaliho (ten taky hrozně vyrostl!), který byl v Magmaboně na prázdninách. Za zmínku stojí i výstava v Mladé Boleslavi – tam vyrazili jen dvounožci a role cheer leaders se zhostili se ctí. Výstavní sekce SVP znovu bodovala!

V galerii najdete spoustu fotek ke každé výše popsané aktivitě.

Galerie Prázdniny jsou fuč