Novinky v rubrice Kamarádi

Novinky v rubrice Kamarádi

Pravidelně zohledňujeme dění u našich kamarádů ve stejnojmenné záložce. Protože se v poslední době s novinkami roztrhl pytel, na některé teď extra upozorníme. Tak třeba na to, že se rozrostla Minarbi smečka, že Wally má spoustu nových fotek a přibyly i zbrusu nové odkazy.

Minarbi řady rozšířila krásná holčička Narin, dcera Zairy a norského manekýna Thanziho. Doma ji pošťuchuje jeden brácha, který ještě čeká na své nové páníčky. Povedl se stejně jako Narin, tak pokud víte o někom, kdo by si domů rád přivezl zrzavé štěstí, pošlete ho do Prešova.

Naše adoptivní ségra Wally je fakt klasa, ale to vy už určitě víte. Na svých stránkách má spoustu fotek, tak se tam mrkněte, ať vidíte, že jsou mezi námi i tací, kterým my požitkářky nesaháme ani po kotníčky.

Máme nové, úžasně měkoučké a teploučké deky s nápisem HoneyMoon. Pokud jde o nás, léto teda může skončit. My se s chutí zavrtáme do dek a v pohodičce počkáme na další. :-) Deky jsou z obchodu comfort 4 dog (mimochodem tam mají i deku přímo pro ridgebacky!), odkaz najdete i u nás.

V řadách SVP se chystá ještě jedna novina, ale o té až někdy příště. Jako upoutávka vám musí stačit, že vrchní Magmabonka přestala být imunní ke stavu pejskařské obce.

A jestli vás zajímá, jak aktuálně vypadáme, u FanTýmu najdete galerii ze včerejší procházky po Dívčích hradech.