Suvenýr z Kladrub

Suvenýr z Kladrub

Ani ranní deštík nás neodradil od naplánovaného výletu s FanTýmem. A dobře jsme udělaly! Užily jsem si úžasnou procházku v Kladrubech nad Labem a přilehlém parku Mošnice, překvapivě za krásného počasí. Nejspokojenější jsem byla asi já – vyválela jsem se v chcíplé bělici (skonala už před delší dobou), a aby mi ji nerozválely ostatní, zbytek jsem sežrala. Ale nebojte, po pár krocích mě začala škrábat v krku, tak jsem ji vrátila (ehm vyzvrátila).

Na čumendu za starokladrubskými koníky jezdíme pravidelně, ale dnes poprvé jsme objevily krásy přilehlého parku Mošnice. Upravené cesty, posekané louky, tůňky, nádherné stromoví, nikde ani noha, prostě paráda! Na konci procházky jsme se zastavily u ohrad se starokladrubáky, prý kvůli socializaci. Asi jejich, tipla bych. Aktualizace by nebyla úplná, kdybych nezmínila, co nás čekalo doma… Sprcha, šampon, kontrolní očuchání a pak znovu sprcha a šampon. No co, jedno vím jistě – stálo to za to!

Dnešní fotky najdete v naší galerii, další pak u FanTýmu na webu i na rajčeti. U Fanči a Týny najdete i reportáž ze včerejší procházky se SVP po Dívčích hradech.

Galerie Suvenýr z Kladrub