Digitální propast

Digitální propast

Tu mezi námi a vámi, našimi virtuálními přáteli, vytvořila naše dvounožka. Prý musela v posledních dnech a týdnech řešit důležitější věci, než je web. Chcete vědět, jak z našeho pohledu vypadaly ty „důležitější věci“? Třeba tak, že si někdo každý večer lehl do postele, kolem sebe rozložil hory papírů a dalších nezbytných propriet (sešívačka, svorky, zvýrazňovače), zapíchl lžíci do nutelly a přibližně do půlnoci se tvářil tragicky.

Naštěstí zanedbáváno bylo jen to neživé – knihy (rozumějte beletrie), televize, internet, noviny a časopisy, fotoaparát, úklid, vaření apod. My, rodu živého, jsme se měli jako obvykle, tj. dobře. Abychom vás neochudili o naše aktivity a dění v SVP, přinášíme vám souhrn za cca poslední měsíc.

 

  • Baboolíci se rozutekli do nových domovů. Na odchodnou jsme jim uspořádali hned několik pikniků – ve Velké Dobré na letišti, ve Štěchovicích u Qwandoyek i na Dívčích hradech. Pokud jde o nás, rozpuštění Baboo týmu jsme nesly mnohem statečněji než naše panička. Tu ve finále uklidnilo jen to, že její dva favorité – paní zelená alias Berllyn a pan hnědý alias Thabo – zůstávají v SVP. Berlynka jako součást Magmabona klanu a Thaboušek si převezl batůžek jen pár kilometrů od rodného hnízda, takže i toho budeme určitě pravidelně vídat.
  • SVP se tedy vrací do normálu. Brassila obnovila dívčí pas (nikoli cestovní) a hraje si jako zamlada, Konoušová vypnula televizi a sešla (koukala se totiž v patře) mezi nás a všichni společně už zase vyrážíme na pravidelné víkendové procházky na Dívčí hrady. Tedy když zrovna Qwandoyky nelítají po kruzích – rozjely totiž výstavní sezonu ve velkém stylu, až z toho Áša nosí frňák proklatě vysoko. Jediným stabilním článkem, nepodléhajícím vlivům módním, biologickým ani jiným, je FanTým.
  • U nás (kromě tun snědené nutelly) vše při starém. Užíváme si letního jara, chodíme na procházky, cachtáme se v Labi, sem tam za námi přijede FanTým, pravidelně vyjíždíme za SVP a občas někam samy na výlet. Třeba do Vrchotových Janovic. Ale tam prý zase dlouho nepojedeme – na paničku se tam vrhl roj včel a domů jsme si odvážely buldoka.

Průřez uplynulým měsícem pod jednotlivými prolinky plus něco také u nás v galerii.

Galerie Digitální propast