Veselé a akční Velikonoce

Veselé a akční Velikonoce

Meteorologové slibovali letní počasí. Vrchní Magmabonka slibovala nádivku a mazanec. My jsme slibovaly, že naučíme Týnyný plavat. Nakonec všechno klaplo, protože sliby se přeci mají plnit. ;-)

Sobota aneb Ian Thorpe v akci
Za řevu paní správcové jsme se rozloučily se Lhotou (vrátíme se sem přibližně v říjnu, až i poslední otužilci vymění plavky za tepláky) a vyrazily hledat náhradní vodní plochu, abychom mohly dostát svému slibu – naučit našeho benjamínka Týnu plavat. Povedlo se obé! Vodu jsme našly a Týna je talent. Během pár minut plavala jak Ian Thorpe, jen mnohem elegantněji. Po koupačce (my s Muňánem po kotníčky, Fanča ani to ne…) jsme se přesunuly k nám na dlouhou procházku. Večer jsme si daly doma šlofíka a dvounožci jeli pomuchlovat Baboolíky. Nádivka, mazanec i zmrzlina prý byly vynikající!

Neděle aneb Modrý papoušek
V neděli jsme se po procházce opalovaly, vítaly návštěvy a na večer půjčily dvounožce Káje a Míšovi, aby si spolu zajeli do kina na film o nějakém modrém papouchovi. Legrační bylo, že se dvounožci vrátili mnohem unavenější, než když venčí nás. :-)

Pondělí aneb Jak se vyhnout pomlázce
Na pondělní ráno jsme si domluvily procházku se SVP (FanTým, Qwandoyky, Melinka), abychom se vyhnuly náletu koledníků a velikonoční pomlázce. Domů jsme se vrátily až po poledni, jenže výprasku jsme stejně neunikly. Páníček si pomlázku po cestě koupil a nebál se ji na nás použít. Proč dostalo Muňo, je jasný; proč dostala panička, to se dá taky pochopit; ale proč já?!?!

Galerie Veselé a akční Velikonoce