Trojkombinace

Trojkombinace

Sobotní procházka s FanTýmem u nás v Polabí, večerní návštěva Baboolíků a nedělní venčení se SVP na Dívčích hradech. To byla naše báječná víkendová trojkombinace. O Baboolících, bábovce, koláčích, chlebíčkách s bramborovým salátem a škvarkových plackách jsme sice jen slyšely, ale dost dopodrobna. ;-)

Takže, od našich dvounožců jsme vyslechly přibližně toto: Baboolíci jsou překrásní, vymazlení, buclatí. Bydlí ve vlastní garsonce a mají servis all inclusive. Jsou pod 24hodinovým dohledem vlídných maminek (dvou i čtyřnohé). Na deku v garsonce se jen podívají a už dostávají z prádelníku novou. Dům, ve kterém se nachází jejich garsonka, je vypiglovaný jak na Vánoce. A do toho návštěva (SVP) dostala několikero druhů chlebíčků, koláče s různými náplněmi, škvarkové placky... Navíc vrchní Magmabonka dala do placu i výbornou bábovku, co dostala ze Svobody. To vše s úsměvem, dobrou náladou a pohodou. Naše dvounožka to shrnula tak, že to ona by nedala ani s lexaurinem zapitým vaječňákem.

Spoustu fotek z víkendu najdete u FanTýmu na stránkách i na rajčeti a u Magmabonek. U nás jsou fotky jen čtyři, ale zato všeříkající. ;-)

Galerie Trojkombinace