Baboolíci jsou na světě!

Baboolíci jsou na světě!

Kdo by to byl řekl, že i Brassila podlehne vlivu médií. Ta udělala z babské povídačky o úplňku, který vyvolává začátek porodu, rádoby seriózní zprávu. Přitom studie dokazují, že se jedná o pouhý mýtus. Fáze měsíce nemá na četnost porodů vůbec žádný vliv! Každopádně Brassila věří víc babičkám a médiím, než vědcům a statistikám, a svoje potomky povila vážně při úplňku.

Porod Baboolíků jsme díky novým komunikačním technologiím (především díky IT) pozorovaly téměř v přímém přenosu a bylo to fascinující. Stálo to za tu probdělou noc! Brassile se narodilo 12 krásných miminek (7 holčiček a 5 kloučků) a my jim přejeme hlavně hodně zdraví. A až přijde ten čas, tak ty nej páníčky, u kterých se budou mít alespoň zpola tak dobře, jako teď v Magmaboně.

Brassilina miminka hravě převálcovala program našich posledních dnů, a to přesto, že jsme měly dovolenou. Vyrazily jsme do Německa, dvakrát na Lhotu, dvakrát na Dívčí hrady a jednou do Štěchovic. Společnost nám ve většině případů dělala SVP – FanTým, Qwandoyky a Melinka.